دفتر انتظامي و امنیتی استانداري سمنان
ENGLISH
برگزاري انتخاباتي  در كمال نظم و امنيت بر محور قانون و اخلاق با مشاركت حداكثري شهروندان خواست همه مسئولين نظام است. 1395/12/05
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان
برگزاري انتخاباتي در كمال نظم و امنيت بر محور قانون و اخلاق با مشاركت حداكثري شهروندان خواست همه مسئولين نظام است.

دكتر قنبري معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي و رئيس ستاد امنيت انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا ي استان با بيان اين مطلب عنوان داشت: انتخابات مظهر نمايش اقتدار نظام بوده و حضور باشكوه مردم از اهميت بالايي برخوردار است.

رئيس ستاد امنيت انتخابات استان برگزاري انتخابات سالم را وظيفه همه مسئولين دانسته و اظهار داشتند رعايت اخلاق در انتخابات بويژه انتخابات شوراها به جهت كثرت شركت كنندگان از اهميت بالايي برخوردار است و لازم است از هم اكنون براي آن تدبير شود. ايشان تامين امنيت كامل انتخابات را از وظايف اصلي اين ستاد دانسته و بر لزوم تهيه طرح امنيت انتخابات با توجه به شرايط هر حوزه انتخابي تاكيد نمودند.

دكتر قنبري با بيان اهميت انتخابات در نظام اسلامي بيان داشت : امروز فراهم آوردن زمينه مشاركت حداكثري مردم در انتخابات خواسته همه مسئولين نظام است كه بايد با مشاركت همه متوليان امر و در صورت نياز همه دستگاههاي اجرايي استان محقق گردد.

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي رصد فضاي مجازي، پيشگيري و در صورت لزوم مقابله با تخلفات را مهم ارزيابي كرده و افزودند آنچه مهم است برگزاري انتخاباتي سالم در كمال نظم و امنيت است و ما با هر گونه رفتار خلاف قانون و ساختار شكنانه برخورد خواهيم كرد همه بايد مطيع قانون باشيم و براساس قانون نيز عمل كنيم.

در ادامه جناب آقاي اسلامي راد مديركل امنيتي و انتظامي و دبير ستاد امنيت انتخابات استان ضمن ارائه گزارشي از روند تامين امنيت و ميزان مشاركت مردم در انتخابات دوره هاي قبل، برگزاري موفق انتخابات در دوره هاي قبل در استان را ناشي ازوجود توانمندي بالاو همكاري و همدلي دست اندر كاران امنيتي انتخابات دانسته و با تشريح دستورالعمل امنيتي شماره يك ستاد امنيت انتخابات كشور، درخواست نمود اعضاءوظايف و ماموريتهاي تعيين شده را بر اساس جدول زمانبندي به مورد اجرا گذارند.

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور امنيتي و انتظامي  كدپستي استانداري: 3514799611    تلفن : 0232129201 و  0232129202  و 02333448672  دورنگار: 33449442
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور انتظامی و امنیتی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal