دفتر انتظامي و امنیتی استانداري سمنان
ENGLISH
مبارزه با قاچاق کالا نیازمند عزم همگانی است 1397/04/12
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان
مبارزه با قاچاق کالا نیازمند عزم همگانی است
  آیت‌الله سید محمد شاهچراغی روز دوشنبه در دیدار با اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در دفتر امام جمعه، مجموعه اقدامات انجام شده در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز و فعالیت پیشگیرانه در این راستا که در قالب گزارشی از سوی دبیر کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ارایه شد را در ساماندهی اوضاع اقتصادی اثرگذار دانست و بر افزایش اقدامات پیشگیرانه این بخش تأکید کرد.
وی بیان کرد: پدیده قاچاق کالا و ارز در کنار مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه از معضلاتی است که در صورت استمرار تلاش‌ها قابل حل است و با هم‌افزایی به نتیجه مطلوبی خواهد رسید.
شاهچراغی تلاش جمعی را در حل مشکلاتی که از طریق قاچاق کالا و ارز دامنگیر جامعه می‌شود، اثرگذار دانست و افزود: در کاهش و یا حل معضلات این بخش نباید تنها متکی به مسوولان بود بلکه هر فردی در جامعه به نوبه خود در کاهش این پدیده سهیم است.
امام جمعه سمنان اظهارکرد: تعیین سهم زیرمجموعه نهادهای متولی و همچنین افراد جامعه در مبارزه با این امر واجب، به نتیجه مطلوب منجر خواهد شد.
وی ادامه داد: همه مسوولان باید سعی کنند تا سمنان در همه زمینه‌ها به خصوص بحث قاچاق کالا و ارز در مقایسه با سایر استان های ممتازی باشد.
تعداد بازدید: 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور امنيتي و انتظامي  كدپستي استانداري: 3514799611    تلفن : 0232129201 و  0232129202  و 02333448672  دورنگار: 33449442
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور انتظامی و امنیتی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal