دفتر انتظامي و امنیتی استانداري سمنان
ENGLISH
هماهنگی و انسجام توقع مردم از مسئولان برگزاری اربعین است 1397/07/17
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی
هماهنگی و انسجام توقع مردم از مسئولان برگزاری اربعین است
سعید ناجی در نشست ستاد اربعین استان سمنان که در استانداری برگزار شد، ضمن بیان اینکه یکی از توقعات مردم و مطالبات آن‌ها در برگزاری مراسم اربعین هماهنگی و انسجام بین متصدیان است، تأکید کرد: برنامه‌ریزی صحیح و کاربردی با در نظر داشتن تجربیات سال‌های گذشته و رفع نواقص یک رسالت برای اعضای ستاد اربعین محسوب می‌شود.

وی خواستار اهتمام بیشتر مسئولان در سراسر استان سمنان شد و افزود: باید از فرصت به‌دست‌آمده در اربعین به نحو احسن استفاده کنیم تا در حفظ ماهیت معنوی، صداقت و شور هیئتی کوشا باشیم.

معاون استاندار سمنان هماهنگی و انسجام بیشتر در برگزاری مراسم باشکوه اربعین حسینی را خواستار شد و بیان کرد: باید نظم قانونی و رسمی را در کنار کار جهادی و فرهنگی داشته باشیم تا از پس برنامه‌ریزی و اجرای صحیح برنامه‌های اربعین برآییم.

ناجی اربعین را بستر حضور پرشور مسلمانان دانست و تأکید کرد: متأسفانه برخی ابهامات در رابطه با تهیه ویزا، اسکان و تغذیه در بین زائران پدید آمده که باید این مسائل برای مردم توضیح داده شود تا شاهد رفع آن‌ها باشیم.

تعداد بازدید: 104
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفتر امور امنيتي و انتظامي  كدپستي استانداري: 3514799611    تلفن : 0232129201 و  0232129202  و 02333448672  دورنگار: 33449442
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور انتظامی و امنیتی استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal